کتابچه زبان خیلی سبز شامل واژگان زبان دهم، یازدهم و داوزدهم (رایگان)

3 ماه پیش
دانلود رایگان کتابچه زبان خیلی سبز شامل واژگان دهم، یازدهم و داوزدهم در 158 صفحه تالیف شده است تمام واژگان در کتب انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم را بیاموزید .

کتابچه زبان خیلی سبز

کنکور مگ ؛ کتابچه زبان خیلی سبز کنکور که توسط انتشارات خیلی سبز در ۱۵۸ صفحه تالیف شده، جهت دانلود رایگان است. در این کتابچه تمام واژگانی که در کتب انگلیسی پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم آموخته‌اید، فهرست شده است. برای دانلود کتابچه واژگان زبان انگلیسی کنکور به ادامه مطلب بروید.

 

ویژگی‌های کتابچه زبان خیلی سبز  :

این کتابچه در ۱۶۰صفحه نگاشته شده است. تمامی لغات و اصطلاحات استفاده شده در سه کتاب پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم در این کتابچه موجود است. همچنین یکی از نقاط قوت کتابچه واژگان زبان انگلیسی کنکور، پرداختن به لغات و اصطلاحات موجود در کتاب کار این سه پایه می‌باشد که اهمیت زیادی در سوالات کنکور دارا می باشد. این کتابچه ضمیمه رایگان کتاب تست انگلیسی جامع (جلد دوم – دوازدهم) از انتشارات خیلی سبز می‌باشد.

خصوصیات و ویژگی‌های کتابچه واژگان زبان انگلیسی کنکور می‌توان به دو قسمت تقسیم کرد. بخش پایه دوازدهم و بخش پایه دهم و یازدهم برای تمام لغات معنای فارسی، تلفظ و نوع کلمه نوشته شده است. تفاوت میان واژگان پایه دوازدهم و واژگان پایه دهم و یازدهم اینست که برای واژگان دوازدهم علاوه بر موارد فوق، یک یا چند جمله نمونه آورده شده است اما برای کلمات دهم و یازدهم این جملات وجود ندارد. این لغات به صورت درس به درس و پایه به پایه تفکیک شده‌اند.

 

 

منبع : سایت کنکور (www.konkur.ir)

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه