دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)[رشته انسانی]

1 ماه پیش
امتحان نهایی ریاضی و آمار 3 دوازدهم خرداد 98

دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ دوازدهم خرداد ۹۸

امتحان نهایی ریاضی و آمار دوازدهم خرداد ۹۸ ویژه رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی

 

دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ : با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی دوازدهم در تراز کنکور، یکی از منابع مهم برای تسلط بر این امتحانات حل نمونه سوالات نهایی و امتحانی سال های گذشته می باشد.

در این پست می توانید به دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ خرداد ۹۸ ویژه رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی بپردازید ، همچنین با مراجعه به صفحه “دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۸” به تمامی سوالات و پاسخ تشریحی این امتحانات ویژه خرداد ۹۸ در تمامی رشته ها در کنکور مگ دسترسی داشته باشید.

 

نحوه مطالعه ریاضی و آمار دوازدهم انسانی برای کنکور

  • طبیعیه که بعضی ها هوش ریاضی شون بالاست و بعضی ها کمتر. اونایی که هوش ریاضی خوبی دارند؛ گام به گام برن جلو و تمام مباحث رو پوشش بدن. حتما حتما تست زنی رو هم پا به پا پیش ببرند!
  • و اونایی که فهم ریاضی براشون سختتره اینو بدونید که بعضی از مباحث ریاضی و آمار که همیشه هم نمونه اش در کنکور هست خیلی ساده و قابل درکه. (مثلا اتحادها، احتمال، دنباله های حسابی و مباحث آماری مثل میانگین و میانه) از این مباحث غافل نشید و اگه واقعا مباحث پیچیده تر، از توانتون خارجه، زمانتون رو برای تسلط روی همین قسمت ها، صرف کنید.
  • وقتی مشغول مطالعه و تمرین هستید، میدونم که گاهی می خورید به یک مسئله و مبحثی که هیچ جوره درکش نمی کنید و حسابی گیر افتادید. خب سریع یک برگه بردارید و اون مشکل رو یادداشت کنید. به خوندنتون ادامه بدید و در یک زمان مناسب اشکالاتتون رو از معلم یا مشاور تخصصی با تجربه بپرسید.
  • برای این که بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی رو بتونید عملی کنین باید حتما و حتما یه زمانی رو برای رفع اشکال بذارید. سعی کنید همین جوری ابهاماتتون رو رها نکنید!
  • حواستون باشه از یه زمانی که دیگه وارد مرحله ی تست زدن های بیشتر و بیشتر می شید، باید دقت کنید که هر تست چه زمانی رو از شما می گیره تا به مرور بتونید سرعت حل مسئله و پاسخگویی به تست رو بیشتر و بیشتر کنید.
Rate this post
0
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه