دانلود سوالات کنکور ‌۹۸ تجربی خارج از کشور ‌‌‌‌ [پاسخ تشریحی + نظام جدید و قدیم]

5 روز پیش
دانلود سوالات کنکور ‌98 تجربی خارج از کشور نظام جدید و قدیم با پاسخ تشریحی ، کلید و تحلیل ویدیویی سوالات کنکور خارج از کشور تجربی 98 به صورت رایگان

دانلود سوالات کنکور ‌۹۸ تجربی خارج از کشور

کنکور مگ ؛ قطعا دانلود سوالات کنکور یکی از منابع مهم جمع بندی کنکور و آشنایی با سطح و نحوه روتین طراحی سوالات کنکور است .

در این پست می توانید به دفترچه سوالات کنکور ‌۹۸ تجربی خارج از کشور به همراه پاسخ تشریحی و کلیدی کنکور ۹۸ تجربی خارج بپردازید .

پاسخ تشریحی به زودی اضافه می شود …/

 

دفترچه سؤالات کنکور به چه صورت است ؟

دفترچه سوالات کنکور خارج از کشور تجربی ۹۸ شامل دو بخش می باشد ، بخش اول سوالات عمومی شامل دروس ادبیات و زبان فارسی ، عربی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی و بخش دوم دفترچه اختصاصی شامل دروس زمین شناسی ، ریاضیات ، زیست ، فیزیک و شیمی می باشد .

 

در این پست ما چه چیزای برای داوطلبان کنکور فراهم کرده ایم ؟

در این پست ما در بخش های مختلفی امکان دریافت سوالات کنکور ‌۹۸ تجربی خارج از کشور را برای شما فراهم کرده ایم ، بخش اول دفترچه سوالات کنکور خارج از کشور تجربی ۹۸ (نظام جدید و قدیم) ، بخش دوم پاسخ تشریحی و کلید کنکور تجربی ۹۸ خارج از کشور (نظام جدید و نظام قدیم)

 

Rate this post
0
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه