دانلود سوالات کنکور ‌۹۶ ریاضی [پاسخ تشریحی + تحلیل]

3 ماه پیش
دانلود سوالات کنکور ‌96 ریاضی داخل کشور با پاسخ تشریحی ، کلید و تحلیل ویدیویی سوالات کنکور سراسری ریاضی 96 به صورت رایگان

دانلود سوالات کنکور ‌۹۶ ریاضی

کنکور مگ ؛ قطعا دانلود سوالات کنکور یکی از منابع مهم جمع بندی کنکور و آشنایی با سطح و نحوه روتین طراحی سوالات کنکور است .

در این پست می توانید به دانلود سوالات کنکور ‌۹۶ ریاضی به همراه پاسخ تشریحی و تحلیل متنی و ویدیویی سوالات کنکور ۹۶ ریاضی بپردازید .

 

دفترچه سؤالات کنکور به چه صورت است ؟

دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۹۶ شامل دو بخش می باشد ، بخش اول سوالات عمومی شامل دروس ادبیات و زبان فارسی ، عربی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی و بخش دوم دفترچه اختصاصی شامل دروس ریاضیات ، فیزیک و شیمی می باشد .

 

در این پست ما چه چیزای برای داوطلبان کنکور فراهم کرده ایم ؟

در این پست ما در بخش های مختلفی امکان دانلود سوالات کنکور ‌۹۶ ریاضی را برای شما فراهم کرده ایم ، بخش اول دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۹۶ ( شامل دفترچه عمومی و اختصاصی ) ، بخش دوم پاسخ تشریحی و کلید کنکور ریاضی ۹۶ و در بخش سوم به تحلیل سوالات کنکور ریاضی ۹۶ پرداخته ایم .

 

چرا به دانلود سوالات کنکور ۹۶ ریاضی نیاز داریم ؟

شما با حل تست های کنکور در اولین مرحله به نحوه طرح سوال آشنا میشوید و باید سعی کنید ذهن طراح را بخوانید و در ضمن با تله های تستی آشنا می شوید که این امر باعث افزایش دقت و درصد شما خواهد بود. در ضمن دیده شده که سوال های کنکور به خصوص کنکور تکرار شده اند وداوطلبان با حل تست های کنکور های داخل و کشور ۵ سال اخیر میتوانن به تسلط زیادی در دروس و مباحث برسند .

 

دانلود سوالات کنکور ‌۹۶ ریاضی [پاسخ تشریحی + تحلیل]
5 (100%) 1 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه