دانلود جزوه فشار فیزیک دهم به همراه حل تست های کنکور (جمع بندی)

3 ماه پیش
دانلود جزوه فشار فیزیک دهم شامل جمع بندی کامل فشار کنکور به همراه حل تست های کنکور و آزمون های مختلف در 20 صفحه ، بهترین منبع جمع بندی فشار فیزیک دهم

دانلود جزوه فشار فیزیک دهم

بهترین منبع جمع بندی فشار فیزیک دهم

کنکور مگ ؛ در این پست جزوه آموزشی مبحث فشار از فیزیک سال دهم متوسطه و همچنین فیزیک نظام قدیم رشته های تجربی و ریاضی برای دانلود آماده شده است .

دانلود جزوه فشار فیزیک دهم به صورت کاملا کاربردی و جمع بندی شده توسط آقای امیرحسین سالاریان دبیر فیزیک و مشاور تحصیلی کنکور تهیه و در اختیار شما قرار گرفته است ، جزوه فشار فیزیک دهم در ۲۰ صفحه برای دانش آموزان گرامی و کنکوری های عزیز گردآوری شده است.

 

دانلود جزوه فشار فیزیک دهم شامل چیست ؟ 

  • فشار شاره ها به همراه حل تست های کنکور
  • بررسی تبدیل واحد ها (مهم)
  • جمع بندی لوله های U شکل و حل تست های کنکور
  • فشار سنج جیوه ای
  • فشار سنج (مانومتر)  – مقایسه وزن مایع و نیروی حاصل از فشار مایع

 

توجه : مهم ترین ویژگی دانلود جزوه جمع بندی فشار فیزیک دهم درسنامه های کاربردی و حل تیپ تست های کنکور بعد از هر درسنامه می باشد.

لطفا برای دانلود جزوه فشار فیزیک پایه دهم و نظام قدیم تجربی و ریاضی به باکس دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید . در این جزوه آموزشی بودجه بندی فیزیک کنکور با تکیه برتکنیک های فوق العاده جهت بررسی اهمیت مباحث فیزیک کنکور آورده شده است و کنکوری ها و دانش آموزان گرامی رشته های تجربی و ریاضی می توانند مبحث فشار از فیزیک سال دهم نظام جدید و نظام قدیم را به صورت خلاصه و جمع بندی شده مطالعه نمایند همچنین می توانند دید کلی و دورنمایی از مبحث مدنظر را بدست آورند.

با در نظر داشتن این نکته که درس فیزیک در کنکور ( هم برای رشته ریاضی و هم برای علوم تجربی ) اهمیت خاصی دارد به گونه ای که تمام دانش آموزان رتبه برتر روی این درس حساب خاصی باز می کنند و بدیهی است که دانش آموزان هدفمند و کوشا می بایست ابتدا با مطالعه کتاب درسی خود به آمادگی و تسلط لازم بر مبحث مورد نظر رسیده و سپس با مطالعه دقیق این جزوه آموزشی و صرف وقت بر روی مطالب و نکات پر اهمیت تر و دقت بر روی تستهای آورده شده در جزوه مذکور به بهترین سطح امادگی خود برسند . در ضمن یکی از برتری های مشهود در فایل آموزشی زیر آوردن تستهای مختلف سالهای متفاوت کنکور تجربی و ریاضی و همچنین امتحانات قلم چی و امتحانات خارج کشور ریاضی با پاسخ تشریحی و تحلیل نکات مربوطه در قالب درسنامه می باشد.

 

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه