دانلود آزمون ۲۳ فروردین ۹۸ گزینه دو + پاسخ تشریحی [دوازدهم و فارغ التحصیلان]

3 ماه پیش
تحلیل سوالات و دانلود آزمون 23 فروردین 98 گزینه دو به همراه پاسخ تشریحی ویژه دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته ریاضی، تجربی و انسانی

دانلود آزمون ۲۳ فروردین ۹۸ گزینه دو

کنکور مگ ؛ در این پست دانلود آزمون بیست و سوم فروردین نود و هشت گزینه دو را برای داوطلبان کنکور آماده کرده ایم . دانلود آزمون ۲۳ فروردین ۹۸ گزینه دو با پاسخ تشریحی وِیژه رشته تجربی ، ریاضی و انسانی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما می باشد .

 

توجه : با توجه به بیانیه رسمی وبسایت گزینه دو وبسایت کنکور مگ حق انتشار آزمون های این موسسه را از این پس دارا نیست . در تلاش برای کسب رضایت موسسه گزینه دو می باشیم ، دانش آموزان عزیز می توانند در وبسایت رسمی این موسسه به دانلود آزمون های آزمایشی بعد از آزمون بپردازند / باتشکر

 

اما چه نیازی به تحلیل آزمون گزینه دو می باشد ؟

تحلیل سوالات آزمون ۲۳ فروردین ۹۸ گزینه دو یعنی اینکه مشخص کنید کجای کارتان در آزمون میلنگیده! وقتی در آزمونی شرکت میکنید یک سری سوالات را میتوانید پاسخ بدهید ، اما یک سری دیگر را یا غلط پاسخ میدهید یا اصلا نمیتوانید پاسخ بدهید ، در بررسی آزمون بیشتر با دسته دوم تست ها سر و کار داریم ، میخواهیم مشخص کنیم چرا نتوانستیم به این دسته از سوالات پاسخ دهیم ! برای شروع کار باید سوالات را که با آن ها مشکل داشتید مشخص کنید ، شاید این سوالات از آن دسته از سوالات هستند که سر آزمون نتوانستید پاسخ دهید ولی در خانه میتوانید ! یک چک لیست برای این کار با هم تهیه میکنیم تا این سوالات را که نقاط ضعف ما هستند تبدیل به نقاط قوت کنیم .

 

توجه : برای دانلود آزمون گزینه دو می توانید به بخش دانلود آزمون های آزمایشی مراجعه نمایید . در کنکور مگ آزمون های گزینه دو ، گاج و قلم چی به رایگان برای دانلود قرار دارد .

 

دانلود آزمون ۲۳ فروردین ۹۸ گزینه دو + پاسخ تشریحی [دوازدهم و فارغ التحصیلان]
5 (100%) 2 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه