دانلود آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی + پاسخ تشریحی [دوازدهم و فارغ التحصیلان]

4 روز پیش
تحلیل سوالات و دانلود آزمون 21 تیر 98 قلم چی به همراه پاسخ تشریحی ویژه دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته تجربی، ریاضی و انسانی به صورت رایگان

دانلود آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی

کنکور مگ ؛ در این پست دانلود آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی را برای داوطلبان کنکور آماده کرده ایم . این آزمون به همراه پاسخ تشریحی وِیژه دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته تجربی ، ریاضی و انسانی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما می باشد .

لینک دانلود دوازدهم و فارغ التحصیلان بعد از آزمون اضافه می شود

 

اما چه نیازی به تحلیل آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی می باشد ؟

تحلیل سوالات آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی یعنی اینکه مشخص کنید کجای کارتان در آزمون میلنگیده! وقتی در آزمونی شرکت میکنید یک سری سوالات را میتوانید پاسخ بدهید ، اما یک سری دیگر را یا غلط پاسخ میدهید یا اصلا نمیتوانید پاسخ بدهید ، در بررسی آزمون بیشتر با دسته دوم تست ها سر و کار داریم ، میخواهیم مشخص کنیم چرا نتوانستیم به این دسته از سوالات پاسخ دهیم ! برای شروع کار باید سوالات را که با آن ها مشکل داشتید مشخص کنید ، شاید این سوالات از آن دسته از سوالات هستند که سر آزمون نتوانستید پاسخ دهید ولی در خانه میتوانید ! یک چک لیست برای این کار با هم تهیه میکنیم تا این سوالات را که نقاط ضعف ما هستند تبدیل به نقاط قوت کنیم .

 

توجه : برای دانلود آزمون قلم چی می توانید به بخش دانلود آزمون های آزمایشی مراجعه نمایید . در کنکور مگ آزمون های گزینه ۲ ، گاج و قلم چی به رایگان برای دانلود قرار دارد .

 

دانلود آزمون ۲۱ تیر ۹۸ قلم چی + پاسخ تشریحی [دوازدهم و فارغ التحصیلان]
4 (80.95%) 21 vote[s]
0
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه