دانلود جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم انسانی (به همراه حل تست کنکور فصل به فصل)

3 ماه پیش
دانلود رایگان جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم انسانی (فلسفه 2) به صورت کامل به همراه حل تست های کنکور داخل و خارج از کشور فلسفه به صورت فصل به فصل و طبقه بندی شده

جمع بندی فلسفه دوازدهم

  • دانلود رایگان جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم انسانی ، این جزوه در ابتدا به جمع بندی فصل به فصل فلسفه ۲ دوازدهم پرداخته است.
  • در پایان هر فصل با توجه به نکات مطرح شده تست های کنکور سراسری تا سال ۹۷ داخل و خارج از کشور  فلسفه دوازدهم به صورت طبقه بندی شده آورده و حل شده است .
  • این جزوه مناسب مقاطع دوازدهم (نظام جدید) و پیش دانشگاهی (نظام قدیم) می باشد ، اما کنکور های نظام قدیم باید بدانند که قسمت هایی که در نظام جدید فلسفه حذف شده است در جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم پوشش داده نشده است .

سخن مؤلف در خصوص جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم : 

آنچه پیش رو دارید ، مجموعه نسبتا کاملی از کتاب فلسفه ۲ سال دوازدهم می باشد که از سال ۱۳۸۰ تا کنکون سعی شده است به شکل دقیق و منظم تهیه شود و با توجه به تغییرات کتاب درسی هر ساله مورد بازبینی قرار می گیرد .

در این جزوه تلاش شده است مهم ترین سوالات کنکور سراسری داخل و خارج از کشور از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۷ در پایان هر فصل و بر اساس ترتیب سنوات چیدمان گزدد تا داتش آموزان گرامی از ایت طریق بتوانند علاوه بر آشنایی با نحوه طرح سوالات کنکور ، آمادگی بیشتری نیز برای حضور و پاسخ دهی به سوالات کنکور فلسفه دوازدهم داشته باشند.

البته تمام سوالات کنکور سراسری که از مطالب کتاب قبلی طرح شد بود به دلیل حذف مطالب آن در کتاب جدید ، از این جزوه نیز حذف شده است .

 

 

دانلود جزوه جمع بندی فلسفه دوازدهم انسانی (به همراه حل تست کنکور فصل به فصل)
5 (100%) 1 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه