دانلود رایگان کامل ترین جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی

2 ماه پیش
دانلود رایگان کامل ترین و بهترین جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی این جزوه کاری از استاد مهرداد پورمحمد منبعی مناسب برای جزوه فیزیک یازدهم تجربی می باشد.

جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی

کنکور مگ ؛ در این پست دانلود رایگان جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی کاری از استاد مهرداد پورمحمد مدرس تیزهوشان و کلاس های کنکور فیزیک گیلان برای دانش آموزان یازدهم و کنکور آماده شده است.

جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی شامل تمامی نکات این کتاب در ۱۱۰ صفحه می باشد؛ این جزوه به صورت دست نویس بوده و در سه فصل تنظیم شده است. در ادامه شما را بخش های مختلف جزوه آشنا می نماییم.

در جزوه فصل اول فیزیک یازدهم تجربی به الکتریسته ساکن، قانون کولن، الکتروسکوپ، میدان الکتریکی، اختلاق پتانسیل الکتریکی و خازن می پردازیم ، در جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم تجربی به بررسی جریان الکتریکی، منبع نیروی محرکه، توان مولد و بستن مقاوت ها پرداخته می شود. در جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم تجربی مغناطیس، آهنربا، القای الکترومغناطیس، قانون فارادی و قانون لنز بررسی می گردد.

در جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی بعد از بیان نکات هر مبحث به طرح تست های مربوطه می پردازد و منبعی مناسب برای این کتاب است.

توجه : به زودی جزوه مربوط به سایر مقاطع از استاد مهرداد پورمحمد به سایت کنکور مگ اضافه می شود و شما می توانید به صفحه مربوط به این استاد آنها را دانلود نمایید.

 

دانلود رایگان کامل ترین جزوه دست نویس فیزیک یازدهم تجربی
5 (100%) 5 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه