دانلود امتحان نهایی علوم و فنون ادبی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)[رشته انسانی]

1 ماه پیش
دانلود امتحان نهایی علوم و فنون ادبی 3 دوازدهم خرداد 98 - امتحان نهایی علوم و فنون ادبی 3 دوازدهم 98 رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی + روش مطالعه این درس

دانلود امتحان نهایی علوم و فنون ادبی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸

امتحان نهایی علوم و فنون ادبی دوازدهم خرداد ۹۸ ویژه رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی

 

امتحان نهایی علوم و فنون ادبی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ : با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی دوازدهم در تراز کنکور، یکی از منابع مهم برای تسلط بر این امتحانات حل نمونه سوالات نهایی و امتحانی سال های گذشته می باشد.

در این پست می توانید به دانلود امتحان نهایی علوم و فنون ادبی ۳ خرداد ۹۸ ویژه رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی بپردازید ، همچنین با مراجعه به صفحه “دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۸” به تمامی سوالات و پاسخ تشریحی این امتحانات ویژه خرداد ۹۸ در تمامی رشته ها در کنکور مگ دسترسی داشته باشید.

 

نحوه مطالعه علوم و فنون ادبی دوازدهم انسانی برای امتحان نهایی

  • گرچه شاید به لذت بخشی خوندن کتاب “فارسی” نباشه، ولی بالاخره جذابیت های خاص خودش رو داره. این کتاب ترکیبی از تاریخ ادبیات و آرایه های ادبی است.
  • واسه تاریخ ادبیات که یکی از بهترین رویکردها بهش، اینه که فرض کنید دارید داستان می خونید و قراره شخصیت های این داستان و مسیر زندگی شون رو حفظ کنید. خیلی ساده بگم که لذت ببرید از یک سفر تاریخی، که طعم ادبی هم داره!
  • برای حفظ کردن نکات ریزتر، مثل آثار شعرا و نویسندگان، میتونید از شیوه ی فلش کارت و جعبه لایتنر بهره بگیرید. خودتون فلش کارت تاریخ ادبیات درست کنید و در زمان های پرت طول روزتون مدام تکرارشون کنید. خیلی کیف داره وقتی بعد یه مدت استمرار، میبینید که همه رو کاملا حفظید!
  • فقط صبور باشین و به جای غرغر و ترس اینکه: (فراموش میکنم!) با قدرت بی نظیر “مرور منظم” به خودتون ثابت کنید که (من همه چیز رو در حافظه ام دارم و به وقتش بازیابی میکنم)!
  • و اما آرایه های ادبی!
  • اون همه لطافت و زیبایی اشعار، از برکت حضور همین آرایه هاست و خب زمانی که بلدشون باشیم فهم بهتری داریم و در نتیجه لذت بیشتری هم میبریم. آرایه ها، چندان سخت نیستند فقط باید مهارت تشخیصش رو بدست بیارید که یک راه حل داره؛ اونم خوندن اشعار و متن های بیشتر و کشف آرایه های اوناست. تست هم که همیشه در کنار خوندن کنکور باید باشه و زمان خاص خودش رو داره.
  • نکته ی آخر هم اینکه به آرایه هایی که مشابه هم هستن اما متفاوت اند، بیشتر دقت کنید. گاهی نکته انحرافی سوالات چهار گزینه ای، دقیقا همین هاست.

 

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه