دانلود امتحان نهایی علوم اجتماعی دوازدهم خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)[ریاضی و تجربی]

4 هفته پیش
دانلود امتحان نهایی علوم اجتماعی دوازدهم خرداد 98 - امتحان نهایی علوم اجتماعی دوازدهم 98 ویژه رشته تجربی و ریاضی به همراه پاسخ تشریحی

دانلود امتحان نهایی علوم اجتماعی دوازدهم خرداد ۹۸

ویژه رشته تجربی و ریاضی به همراه پاسخ تشریحی

دانلود امتحان نهایی علوم اجتماعی دوازدهم خرداد ۹۸ : با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی دوازدهم در تراز کنکور، یکی از منابع مهم برای تسلط بر این امتحانات حل نمونه سوالات نهایی و امتحانی سال های گذشته می باشد.

در این پست می توانید به دانلود امتحان نهایی علوم اجتماعی خرداد ۹۸ ویژه رشته تجربی و ریاضی به همراه پاسخ تشریحی بپردازید ، همچنین با مراجعه به صفحه “دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۸” به تمامی سوالات و پاسخ تشریحی این امتحانات ویژه خرداد ۹۸ در تمامی رشته ها در کنکور مگ دسترسی داشته باشید.

 

کتاب هویت اجتماعی دوازدهم چیست ؟

کتاب حاضر در ۱۰ درس تنظیم‌شده و بستر مناسبی برای آشنایی با مباحث فرهنگ و هویت است. در این دروس می‌خوانید که انسان‌ها بر اساس آگاهی، اراده و برای رسیدن به اهداف، عمل می‌کنند. آن‌ها در ارتباط باهم فرهنگ‌های گوناگونی را پدید می‌آورند که بر اساس آرمان‌ها و ارزش‌های آن فرهنگ‌ها و همچنین ملاک‌ها و معیارهای فطری و حقیقی قابل نقد و ارزیابی هستند. سپس با ابعاد مختلف هویت فرد و جامعه آشنا می‌شوید. در انتها ابعاد فرهنگی، سیاسی، جمعیتی و اقتصادی هویت ایرانی را مطالعه و بررسی می‌کنید.

 

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه