دانلود امتحان نهایی ریاضی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)[رشته تجربی]

1 ماه پیش
دانلود امتحان نهایی ریاضی 3 دوازدهم خرداد 98 - امتحان نهایی ریاضی 3 دوازدهم 98 ویژه رشته تجربی به همراه پاسخ تشریحی + روش مطالعه ریاضی تجربی امتحان نهایی

دانلود امتحان نهایی ریاضی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸

امتحان نهایی ریاضی دوازدهم خرداد ۹۸ ویژه رشته تجربی به همراه پاسخ تشریحی

 

دانلود امتحان نهایی ریاضی ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ : با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی دوازدهم در تراز کنکور، یکی از منابع مهم برای تسلط بر این امتحانات حل نمونه سوالات نهایی و امتحانی سال های گذشته می باشد.

در این پست می توانید به دانلود امتحان نهایی ریاضی ۳ خرداد ۹۸ ویژه رشته تجربی به همراه پاسخ تشریحی بپردازید ، همچنین با مراجعه به صفحه “دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۸” به تمامی سوالات و پاسخ تشریحی این امتحانات ویژه خرداد ۹۸ در تمامی رشته ها در کنکور مگ دسترسی داشته باشید.

 

نحوه مطالعه ریاضی دوازدهم تجربی برای امتحان نهایی

  • در گام اول شما باید بدانید ابزار‌های آموزشی شما در این درس به ترتیب كلاس، جزوه‌ی معلم، کتاب درسی و مجموعه‌ی مفید اندیشه نهایی است.
  • بهتر است این درس را از همان اول سال مبحث به مبحث در كلاس خوب فرا بگيرید؛ سپس برای مطالب فرا گرفته‌شده تمرین‌های متنوعی را روی کاغذ، بارها و بارها برای خود حل کنید. با توجه به این‌که رياضيات يک درس زنجيروار است و مباحث آن به صورت حلقه‌های زنجیر به هم متصل‌اند، برای این‌که از هیچ بخش آن عقب نمانید و زنجیر پاره نشود بايد در همه‌ي کلاس‌ها شرکت کنيد و تمام موضوعات درسی را پابه‌پاي معلمتان پیش ببرید. درضمن دقت کنید تا زمانی که نکات و راه‌حل مسائل را درست و مفهومی یاد نگیرید، نمی‏توانید به سؤالات ریاضی پاسخ دهید.
  • در این درس دانش‌آموزی موفق است که صبور باشد. سعی کنید تا زمانی که مبحثی را به طور كامل نخوانده‌اید، به حل تمرین نپردازید.
  • مثال‌های حل‌شده‌ی داخل متن را بدون نگاه كردن به پاسخ آن‌ها حل كنيد؛ سپس جواب خود را با جواب كتاب مقايسه كنيد. .
  • مثال‌ها، فعالیت‌ها، تمرين‌ها و مسائل كتاب را تک به تک و بدون نگاه كردن به حل‌المسائل حل کنید.
  • چون این درس دریای وسیعی از فرمول‌ها و روش‌هاست، برای حل مسائل سعي نکنيد که فقط از یک روش استفاده کنید.
  • برای تثبیت و تسلط مطالب و نكات درسی و نیز بالا رفتن سرعت عملتان، باید سؤالات زیادی حل كنید. .
  • دفتری را برای یادداشت خلاصه‌تان انتخاب کنید و سعی کنید تمام مطالب و نكات مهم، به‌خصوص فرمول‌ها و راه‌حل‌های مناسب را یادداشت کنید. با داشتن چنین دفتری می‌توانید به‌راحتی مطالب حجیم را در زمان محدود مرور کنید.
  • هیچ‌گاه فرمول‌ها و راه‌حل مسائل را حفظ نکنید؛ زیرا به‌زودی آن‌ها را فراموش می‌کنید و هنگام حل مسئله نمی‌توانید تشخیص دهید که از چه فرمولی استفاده کنید.

 

Rate this post
0
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه