آموزش جمع بندی کنکور (پادکست – بخش سوم – جمع بندی کنکور ۹۹)

2 ماه پیش
آموزش جمع بندی کنکور کاری از استاد حسن گلی ویژه جمع بندی کنکور 99 به جمع بندی به روش سه روز یکبار پرداخته و پاسخی برای جمع بندی سه روز یکبار چیست؟ می باشد.

آموزش جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور ۹۹ – بخش سوم – کاری از استاد حسن گلی

کنکور مگ ، امروز هم پروسه جمع بندی کنکور ۹۹ را پیش خواهیم برد و قرار است راجب صفر تا صد جمع بندی کنکور صحبت کنیم. این آموزش به صورت صوتی می باشد و از سری پادکست های مشاوره ای کنکور مگ می باشد. در این مقاله بخش سوم جمع بندی کنکور ۹۹ (جمع بندی به روش سه روز یکبار) کاری از استاد حسن گلی قرار داده شده است سایر بخش های این آموزش در بخش مشاور و انتخاب رشته سایت بارگزاری می شود.

 

آموزش جمع بندی کنکور شامل چه مواردی می شود ؟

برای درک بهتر و عمیق سازی مفاهیم فایل های جمع بندی کنکور به بخش های متعددی تقسیم خواهد شد و در هر بخش راجب یک یا چند مسئله مهم صحبت خواهیم کرد، توضیحاتِ کامل به مانند یک کلاس مشاوره راجب آن مسئله داده خواهد شد. مطمئن هستم که این سری فایل ها تمام نیاز های مشاوره ای شما را برای ماه های باقی مانده تا کنکور رفع خواهد کرد.

 

بخش سوم آموزش جمع بندی کنکور شامل چیست ؟

در بخش اول آموزش جمع بندی کنکور در خصوص شبیه سازی سوالات کنکور، تست های زمان دار، تمام دغدغه های دوران جمع بندی کنکور صحبت شد ، در بخش دوم روش جمع بندی کنکور به یک موضوع و مسئله مهم (تنظیم سرعت تست زنی) پرداختیم.

امروز می خواهیم راجب روش سه روز یکبار صحبت بکنیم، البته سه روز یکبار لفظِ اشتباهی برای این روش است زیرا ما میخواهیم این روش را به صورت یک روز یکبار و دو روز یکبار هم اجرا بکنیم، نقطه قوت این روش این است که ما هم می توانیم سوالات کنکور را به صورت کامل بررسی بکنیم و هم مرور و تورق دروسِ قبلی را انجام دهیم، در واقع با یک تیر دو نشان بزنیم !

 

این روش تنها روش جمع بندی کردن نیست اما به جرات میتوان گفت که بهترین راهی است که به وسیله آن می توانید تمام دروسی که مطالعه کردید حتی در یک ماه به صورت کامل جمع بندی کنید، اگر این روش را یاد بگیرید علاوه بر بررسی کنکور های سال های اخیر می توانید قسمت هایی را که فراموش کردید یا اصلا تمام قسمت هایی که مطالعه کردید را مرور و تکرار بکنید، در واقع این روش یک روش کاملا عملی است که خودش را ثابت کرده است.

شاید تا به حال خیلی زیاد اسم روش سه روز یکبار را شنیده باشید اما هنوز تسلط صد در صد به آن ندارید، در آموزش امروز که بخش از لا به لای یکی از دی وی دی های آموزشی خودم برایتان قرار میدهم به زبان کاملا ساده روش سه روز یکبار را همراه با چند نکته جمع بندی به شما آموزش می دهد،این روش را به خوبی یاد بگیرید زیرا واقعا بهترین انتخاب برای جمع بندی دروس مخصوصا در یک ماه پایانی است

 

همانطور که می دانید کنکور فقط رقابت سواد ها نیست که هر کس سطح علمی خوبی داشت قبول بشود کنکور رقابت سواد ها و سرعت عمل هاست،باید سرعت عمل خود را آنقدر بالاتر ببرید تا در کنکور وقت کم نیاورید و سوال هارا از دست ندهید، راستش را بخواهید تایم تست های کنکور بسیار سخت گیرانه است، اکثر سوالات زیر یک دقیقه وقت دارند اما به شما اطمینان میدهم با تمرین و ممارست می توانید از پس آن ها بر بیایید !

 

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه