آموزش جمع بندی کنکور (پادکست – بخش دوم – جمع بندی کنکور ۹۹)

2 ماه پیش
آموزش جمع بندی کنکور کاری از استاد حسن گلی ویژه جمع بندی کنکور 99 شامل بررسی : چگونه در دوران جمع بندی کنکور سرعت تست زنی خود را برای کنکور بالاتر ببریم

آموزش جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور ۹۹ – بخش دوم – کاری از استاد حسن گلی

کنکور مگ ، از امروز با هم پروسه جمع بندی کنکور ۹۹ را شروع خواهیم کرد و قرار است راجب صفر تا صد جمع بندی کنکور صحبت کنیم. این آموزش به صورت صوتی می باشد و از سری پادکست های مشاوره ای کنکور مگ می باشد. در این مقاله بخش دوم جمع بندی کنکور ۹۹ کاری از استاد حسن گلی قرار داده شده است سایر بخش های این آموزش در بخش مشاور و انتخاب رشته سایت بارگزاری می شود.

 

آموزش جمع بندی کنکور شامل چه مواردی می شود ؟

  • شبیه سازی سوالات کنکور (بخش اول)
  • تست های زمان دار (بخش اول)
  • تمام دغدغه های دوران جمع بندی کنکور (بخش اول)
  • چگونه سرعت تست زنی خود را برای کنکور بالاتر ببریم (جدید)

برای درک بهتر و عمیق سازی مفاهیم فایل های جمع بندی کنکور به بخش های متعددی تقسیم خواهد شد و در هر بخش راجب یک یا چند مسئله مهم صحبت خواهیم کرد، توضیحاتِ کامل به مانند یک کلاس مشاوره راجب آن مسئله داده خواهد شد. مطمئن هستم که این سری فایل ها تمام نیاز های مشاوره ای شما را برای ماه های باقی مانده تا کنکور رفع خواهد کرد.

 

بخش دوم آموزش جمع بندی کنکور شامل چیست ؟

در بخش دوم روش جمع بندی کنکور راجب یک موضوع و مسئله مهم صحبت بکنیم و آن هم مسئله زمان است، بحث مدیریت زمان در کنکور بسیار گسترده است و ساعت ها می توان راجب آن صحبت و بحث کرد اما در بخش دوم آموزش جمع بندی کنکور میخواهم راجب یک قانون اساسی صحبت بکنم که با تمرین روی این قانون به هیچ وجه در کنکور زمان کم نمی آورید.

همانطور که می دانید کنکور فقط رقابت سواد ها نیست که هر کس سطح علمی خوبی داشت قبول بشود کنکور رقابت سواد ها و سرعت عمل هاست،باید سرعت عمل خود را آنقدر بالاتر ببرید تا در کنکور وقت کم نیاورید و سوال هارا از دست ندهید، راستش را بخواهید تایم تست های کنکور بسیار سخت گیرانه است، اکثر سوالات زیر یک دقیقه وقت دارند اما به شما اطمینان میدهم با تمرین و ممارست می توانید از پس آن ها بر بیایید !

 

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب کنکور مگ
کنکور مگ ؛ اولین مجله اینترنتی کنکور در زمینه جزوه کنکور و درسی ، گام به گام و حل المسائل ، آزمون های آزمایشی ، دانلود سوالات کنکور ، مشاوره کنکور و انتخاب رشته و جمع بندی کنکور می باشد .

بدون دیدگاه